Świece sojowe

Świece z wosku ekologicznego

20210122_085808
20230924_080916
20231012_143809

Jedną z moich pasji jest tworzenie świec z wosku sojowego. Dlatego już teraz zapraszam Ciebie do mojego Świata świec. Rozejrzyj się po kolorach i poczuj zapach palącej się świecy:) Może zauroczy Ciebie delikatny zapach róży a Twój wzrok przyciągnie płomyk pełgający na świecy w jednym z tysiąca kolorów tęczy.

Tworzę świece ekologiczne o różnych kolorach i zapachach. Dodatkowo dekoruję je suszonymi kwiatami aby nabrały blasku. Każda świeca jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Istnieje niezliczona ilość kolorów i zapachów, które mogę wykorzystać do stworzenia wyjątkowej świecy. Używam szklanych pojemników o różnej pojemności , które napełniam woskiem sojowym. Świece palą się w zależności od wielkości do kilkudziesięciu godzin.

Używam różnych zapachów, które mieszam i dzięki temu powstają nowe cudnie pachnące świece. Zapachy, z których korzystam to: jaśmin, konwalia, róża, bez, owoce lasu, dzika wiśnia, frezja, malina, cytryna, magnolia, drzewo sandałowe, truskawka, orchidea, lawenda, czekolada, lawenda-cytryna, pomarańcza, mango-papaja, piernik z cynamonem, cynamon, drzewo różane, wiśnia.

Kolory, które dodaję do wosku to żółty, ciemnożółty, pomarańczowy, kremowy, turkusowy, fioletowy, granatowy, zielony jabłkowy, jasny różowy, różowy, limonkowy, czerwony, liliowy, fioletowy, granatowy, bordowy, niebieski, zielony.

Aby zakupić lub zamówić świece kliknij w link poniżej