Oferta

Coaching

Coaching jest prostą i efektywną metodą rozwoju osobistego, gdzie Klient i Coach tworzą porozumienie, którego celem jest rozwój osobisty, rozwój zawodowy, poprawienie efektywności działania, podniesienie kompetencji Klienta, poszerzenie jego świadomości, przejęcie odpowiedzialności przez Klienta za życie jakie tworzy. Jest to współpraca pomiędzy Coachem, a Klientem indywidualnym lub firmą czy organizacją, aby osiągnąć rezultaty jakich pragnie Klient w życiu osobistym jak i w biznesie - realizując wyznaczone cele.

Dźwiękoterapia

Dźwiękoterapia zwana również masażem dźwiękiem lub kąpielą w dźwiękach to wyjątkowa metoda oparta na wpływie oddziaływania wibracji dźwięku. Ponieważ fale dźwiękowe posiadają m.in. zdolność głębokiej i wszechstronnej penetracji komórkowej, dokonują pozytywnych zmian wspierających proces samoregulacji organizmu, którego celem zawsze jest zdrowie. Przy udziale dźwięków mis, gongów oraz innych instrumentów pojawia się przestrzeń dla głębokiego relaksu, harmonizowania, uzdrawiania i regenerowania całego systemu człowieka, zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Szkolenia

Prowadzę szkolenia i warsztaty w zakresie pracy nad własnym rozwojem osobistym. Jeśli szukasz wsparcia w zakresie niżej wymienionych tematów to jesteś we właściwym miejscu. Przygotuję i poprowadzę spotkania z zakresu pracy z emocjami, obniżeniem poziomu stresu oraz nauki stawiania własnych granic. W sprawie szczegółów skontaktuj się ze mną.