Świece sojowe

Świece z wosku ekologicznego

20210122_085808
20210121_153321
20211124_200612

Jedną z moich pasji jest tworzenie świec z wosku sojowego. Dlatego już teraz zapraszam Ciebie do mojego Świata świec. Rozejrzyj się po kolorach i poczuj zapach palącej się świecy:) Może zauroczy Ciebie delikatny zapach róży a Twój wzrok przyciągnie płomyk pełgający na świecy w jednym z tysiąca kolorów tęczy.

Tworzę świece ekologiczne o różnych kolorach i zapachach. Dodatkowo dekoruję je suszonymi kwiatami aby nabrały blasku. Każda świeca jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Istnieje niezliczona ilość kolorów i zapachów, które mogę wykorzystać do stworzenia wyjątkowej świecy. Używam szklanych pojemników o różnej pojemności , które napełniam woskiem sojowym. Świece palą się w zależności od wielkości do kilkudziesięciu godzin.

Używam różnych zapachów, które mieszam i dzięki temu powstają nowe cudnie pachnące świece. Zapachy, z których korzystam to: jaśmin, konwalia, róża, bez, owoce lasu, dzika wiśnia, frezja, malina, cytryna, magnolia, drzewo sandałowe, truskawka, orchidea, lawenda, czekolada, lawenda-cytryna, pomarańcza, mango-papaja, piernik z cynamonem, cynamon, drzewo różane, wiśnia.

Kolory, które dodaję do wosku to żółty, ciemnożółty, pomarańczowy, kremowy, turkusowy, fioletowy, granatowy, zielony jabłkowy, jasny różowy, różowy, limonkowy, czerwony, liliowy, fioletowy, granatowy, bordowy, niebieski, zielony.